+370 652 68955

DUK

Koks yra vienkartinės registracijos mokestis www.creditday.lt sistemoje?

Vienkartinės registracijos mokestis yra 0.01 EUR.

Ar kievieną kartą, norint pasinaudoti CreditDay paslaugomis, reikia registruotis ir mokėti registracijos mokestį?

Registracija reikalinga tik pirmą kartą imant CreditDay kreditą. Registracijos mokestis mokamas vieną kartą – registruojantis, kad patvirtinti Jūsų tapatybę.
Papildomą registracijos mokestį reikia mokėti tik tuo atveju jei norite kad CreditDay sistemoje būtų užregistruotas kitas Jūsų sąskaitos numeris.

Ar galiu pakeisti sąskaitos numerį, jei prisijungiu kaip esamas CreditDay klientas?

Sąskaitos numerį galite pakeisti tik iš pageidaujamos sąskaitos sumokėję registracijos mokestį.

Ką daryti, jeigu praradau prisijungimo duomenis?

• Jeigu praradote vartotojo ID ar slaptažodį, atsiųskite mums SMS žinutę (mob. telefono numeriu +370 656 79333 iš telefono numerio, kurį nurodėte registruodamiesi creditday.lt sistemoje, su tekstu PRARADAU. SMS žinute atsiųsime Vartotojo ID, el. paštu - laikiną slaptažodį.
• Jeigu praradote telefono nr., prisijunkite prie creditday.lt sistemos - įvesdami savo vartotojo ID ir slaptažodį, "CD vartotojo zona" > "SMS nustatymai" galite įvesti naują telefono nr., pasirinkite jį pagrindiniu ir patvirtinkite pakeitimus įvesdami savo slaptažodį.
• Jeigu praradote el. paštą, prisijunkite prie creditday.lt sistemos - įvesdami savo vartotojo ID ir slaptažodį, "CD vartotojo zona" > "Mano duomenys" galite pasikeisti el. pašto adresą.
• Jeigu praradote vartotojo ID ir telefono nr., iš savo asmeninės sąskaitos pakartokite registracijos mokestį, mokėjimo paskirtyje įrašydami tik bendrųjų sąlygų kodą ir telefono nr., į kurį gausite vartotojo ID.
• Jeigu praradote slaptažodį ir el. paštą, iš savo asmeninės sąskaitos pakartokite registracijos mokestį, mokėjimo paskirtyje įrašydami tik bendrųjų sąlygų kodą ir el. paštą, į kurį gausite laikiną slaptažodį.