Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Sign In
Not a member yet? Click here to register.
Forgot Password?
Articles
All Articles

All Articles


Last Update November 23 2023

Maksimalios skolinimosi išlaidos: palūkanomis ir be palūkanų

Daugelis iš mūsų svajoja apie naujus pirkinius, suremontuotą mašiną arba atnaujintus namus, tačiau ne visiems pavyksta realizuoti savo svajones vien tik su gaunamu atlyginimu. Taupymas yra ilgas ir nemažai pastangų reikalaujantis procesas, todėl dažnu atveju pasirenkame paskolas. Bet kaip teisingai pasirinkti, kad nepermokėtumėte?

Kas nutiks, jei praleisiu savo paskolos ar kredito mokėjimą arba nevykdysiu įsipareigojimų?

Mokėjimų praleidimas arba paskolos ar kredito negrąžinimas gali turėti rimtų finansinių ir kredito pasekmių. Jei sunkiai sekasi grąžinti paskolą, verta žinoti, kokių veiksmų turėtumėte imtis, kol dar nepraradote finansų kontrolės. Taip pat būtina žinoti įsiskolinimų pasekmes, kurios yra skirtingos, priklausomai nuo paskolos arba kredito tipo bei konkrečios asmens situacijos. Straipsnyje paminėsime keletą dažniausiai pasitaikančių pasekmių.

Ką reiškia paskolos refinansavimas?

Kartais mes susiduriame su netikėtais finansiniais iššūkiais ir nenumatytomis išlaidomis kai nebėra galimybių laiku sumokėti paskolos įmokų arba reikia papildomų lėšų. Šiuo atveju geriau nedelsti ir ieškoti sprendimo. Vienas iš galimų variantų – paskolos refinansavimas, kuris suteikia galimybę ne tik pratęsti paskolos terminą, sutarti dėl geresnių palūkanų, bet ir gauti papildomų lėšų. Tačiau ar tai tikrai tinkamas sprendimas jums? Sužinokite daugiau apie šią finansavimo galimybę.